Totenhemov najbolji start od 1960. godine: Van de Ven doneo "Pevcima" prvo mesto na tabeli pl

Telegraf 07.10.2023  |  Telegraf.rs

"Pevci" su tako došli do, bart na kratko, prvog mesta sa 20 osvojenih bodova, dva više u odnosu na Mančester siti, koji ima 18 i utakmicu manje

Fudbaleri Totenhema savladali su ekipu Lutona na gostujućem terenu sa 1:0, u okviru osmog kola Premijer lige. Čovek odluke, bio je Miki van de Ven, koji je u 52. minutu pogodio posle maestralne asistencije Džejmsa Medisona. Ovo je ujedno i najbolji start "Pevaca" još od daleke 1960. godine. Mnogo bolje je Totenhem ušao u utakmicu, nizale su se šanse od prvog minuta, ali nisu uspevali "Pevci" da postignu pogodak. Najbliži tome u prvih 45 minuta bio je Rišarlison,