FOTO Zbog onog što su uradili navijači Bosne i Hercegovine se stide svi ostali: Pogledajte šta su učinili kada je Ronaldo postigao gol – uspeli i da nasmeju i da naljute

Nova 17.10.2023  |  Autor: Miodrag Dimitrijević
FOTO Zbog onog što su uradili navijači Bosne i Hercegovine se stide svi ostali: Pogledajte šta su učinili kada je Ronaldo…

Svakome ko nije navijač Bosne i Hercegovine ovo je verovatno bilo smešno, možda čak i urnebesno.

Za one koji žive za igre "zmajeva" ovo je bio samo dvostruki poraz. Fudbaleri Portugala ponizili su Bosnu i Hercegovinu na gostovanju sa 5:0, a svih pet golova su „moreplovci“ dali u prvom poluvremenu, a onda naglo zakočili. Kristijano Ronaldo je postigao prvi pogodak sa penala već u petom minutu, a to je bio prvi signal da se četi Sava Miloševića ne piše dobro. Kada je Ronaldo postigao pogodak, dotrčao je do korner zastavice kako bi proslavio pogodak, a onda se