Povezane vesti

FOTO Zbog onog što su uradili navijači Bosne i Hercegovine se stide svi ostali: Pogledajte šta su učinili kada je Ronaldo…

FOTO Zbog onog što su uradili navijači Bosne i Hercegovine se stide svi ostali: Pogledajte šta su učinili kada je Ronaldo…

Nova 17.10.2023
Svakome ko nije navijač Bosne i Hercegovine ovo je verovatno bilo smešno, možda čak i urnebesno. Za one koji žive za igre "zmajeva" ovo je bio samo dvostruki poraz. Fudbaleri Portugala ponizili su Bosnu i Hercegovinu na gostovanju sa 5:0, a svih pet… »
"Savo, pali su, imamo ih..." Bosanac na 0:5 do suza nasmejao ceo svet (video)

"Savo, pali su, imamo ih..." Bosanac na 0:5 do suza nasmejao ceo svet (video)

Večernje novosti 17.10.2023
Fudbaleri Portugala pobedili su sinoć u gostima Bosnu i Hercegovinu sa 5:0, u meču Grupe J kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Foto: AP Strelci za Portugal bili su Kristijano Ronaldo u petom i 20, Bruno Fernandeš u 25, Žoao Kanselo u 32. i Žoao… »
Džeko: "Kako je počelo, dobro smo prošli"

Džeko: "Kako je počelo, dobro smo prošli"

Sportske.net 17.10.2023
Reprezentacija Bosne i Hecegovine predvođenja srpskim stručnjakom Savom Miloševićem, izgubila je sinoć od Portugala u Zenici 5:0 u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Po svemu sudeći, BiH će morati vizu za EURO da traži kroz plej-of Lige… »
Ronaldo dao gol u Zenici, a onda ostao u šoku: Kad je čuo šta viču sa tribina, samo se nasmejao! (video)

Ronaldo dao gol u Zenici, a onda ostao u šoku: Kad je čuo šta viču sa tribina, samo se nasmejao! (video)

Mondo 17.10.2023
Kristijano Ronaldo nije navikao da njegove golove slave i navijači protivničkih timova. Kristijano Ronaldo nije navikao da njegove golove slave i navijači protivničkih timova. Portugal je u ponedeljak uveče ponizio Bosnu i Hercegovinu u Zenici 5:0, a… »
„Iznenadilo me sve ovo, ja sam najveći krivac“: Milošević se oglasio nakon debakla Bosne i Hercegovine i otkrio razloge…

„Iznenadilo me sve ovo, ja sam najveći krivac“: Milošević se oglasio nakon debakla Bosne i Hercegovine i otkrio razloge…

Nova 17.10.2023
Savo Milošević je posle sedam dana doživeo najboljniji poraz u karijeri. Portugal je savladao Bosnu i Hercegovinu sa 5:0 u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, a Milošević je posle susreta preuzeo krivicu. „Moram da priznam da mi je bilo… »
FOTO Ronaldo se oglasio kratkom porukom nakon pobede u Zenici i reakcije navijača Bosne i Hercegovine

FOTO Ronaldo se oglasio kratkom porukom nakon pobede u Zenici i reakcije navijača Bosne i Hercegovine

Nova 17.10.2023
Portugal je protutnjao Zenicom i slavio sa 5:0 protiv Bosne i Hercegovine u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Kristijano Ronaldo je postigao prvi pogodak sa penala, a onda, iako možda zvuči neverovatno, taj gol proslavio sa navijačima iz Bosne i… »
Milošević: Ja sam najviše kriv; Džeko: Nismo ovome dorasli

Milošević: Ja sam najviše kriv; Džeko: Nismo ovome dorasli

Sport klub 17.10.2023
Porazom od Portugala u Zenici i matematički su šanse Bosne i Hercegovine za plasman na Evropsko prvenstvo 2024. ostale samo na baražu obezbeđenom kroz Ligu nacija. Posle poraza, selektor Zmajeva Savo Milošević na sebe je preuzeo odgovornost. Kapiten… »
Milošević posle teškog poraza u Zenici: Zabrinula me malodušnost igrača u prvom poluvremenu

Milošević posle teškog poraza u Zenici: Zabrinula me malodušnost igrača u prvom poluvremenu

Danas 17.10.2023
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine je pretrpela najteži poraz kod kuće od svoje prve utakmice 1995. S 5:0 ju je savladala još jedino Argentina 1998. u prijateljskom meču na svom tlu, ali joj je Portugalija svih pet golova u duelu… »
„Petarda“ Portugala u Zenici, Holandija do trijumfa u nadoknadi vremena

„Petarda“ Portugala u Zenici, Holandija do trijumfa u nadoknadi vremena

Danas 16.10.2023
Fudbaleri Portugala pobedili su večeras u gostima Bosnu i Hercegovinu sa 5:0, u meču Grupe J kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Strelci za Portugal bili su Kristijano Ronaldo u petom i 20, Bruno Fernandeš u 25, Žoao Kanselo u 32. i Žoao Feliks u… »
Skandal na meču BiH - Portugal: Navijač utrčao na teren i napao Kristijana Ronalda (video)

Skandal na meču BiH - Portugal: Navijač utrčao na teren i napao Kristijana Ronalda (video)

Večernje novosti 16.10.2023
FUDBALERI Portugala pregazili su Bosnu i Hercegovinu sa 5:0 u Zenici, a osim ubeljdive pobede "selesaa" meč je obeležio i napad na Kristijana Ronalda od strane jednog navijača. Foto: Printskrin/Reddit Utakmica 8. kola kvalifikacija za Evropsko… »
Navijač dotrčao do Ronalda tokom susreta protiv BiH, utakmica na kratko prekinuta (VIDEO)

Navijač dotrčao do Ronalda tokom susreta protiv BiH, utakmica na kratko prekinuta (VIDEO)

Danas 16.10.2023
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo doživeo je neprijatnu situaciju tokom meča kvalifikacija za EP protiv BiH zbog čega je meč na kratko prekinut u 39. minutu utakmice. Neidentifikovani muškarac je krenuo ka Kristijanu Ronaldu sa tribina, ali je… »

Vesti dana »