Srbija pobedila Crnu Goru, Mitrović dvostruki strelac, incidenti na tribinama - letele stolice

Radio 021 17.10.2023  |  021.rs

Fudbaleri Srbije pobedili su večeras u Beogradu selekciju Crne Gore sa 3:1, u meču Grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Strelci za Srbiju bili su Aleksandar Mitrović u devetom i 73. i Dušan Tadić u 77. minutu. Gol za Crnu Goru postigao je Stevan Jovetić u 36. minutu. Srbija je druga u grupi sa 13 bodova, pet više i utakmicom više od trećeplasirane Crne Gore. U poslednjem kolu, Srbija će dočekati Bugarsku, i u slučaju pobede ili nerešenog rezultata plasiraće se na Evropsko prvenstvo bez obzira na ostale rezultate. Crna Gora će u poslednje dva kola dočekati Litvaniju i gostovati