Fudbal: Spartak u prvom poluvremenu hrabar, u drugom nesiguran - Partizan slavio sa 3:0

Subotica.com 21.10.2023  |  Subotica.com

Spartak je poražen od Partizana u 12. kolu Superlige sa 3:0. Posle dostojne borbe u prvom delu i propuštenih prilika u nastavku su gosti uspeli da salome odbranu „golubova“ i smeste čak tri lopte u mrežu Vulića za ubedljivu pobedu i nova tri boda.

U prvom poluvremenu suobe ekipe prikazale dobru igru, stvorile povoljne šanse, ali su mreže ostale mirne. Gosti jesu imali veću terensku inicijativu, ali ne i rešenje za dobru odbranu Subotičana koja je odolela svim pokušajima crno – belih. Drugo poluvreme počelo je brzom akcijom Partizana. Nemanja Nikolić je uposlio Saldinju koji sa linije šesnaesterca pogađa Tanasijevića. Imali su gosti još jednu sjajnu priliku kada se Belić osmelio za udarac po zemlji, na sreću