Srbin strelac protiv šampiona Italije: Darko Lazović poslao projektil u mrežu Napolija (VIDEO)

Večernje novosti 21.10.2023  |  Novosti online

SRPSKI fudbaler Darko Lazović bio je jedini strelac za Veronu u porazu od šampiona Italije Napolija sa 1:3 u 9. kolu Serije A.

Foto: EPA-EFE/VASSIL DONEV Bio je to 33-godišnjem igraču prvi pogodak ove sezone u prvenstvu na šestoj odigranoj utakmici. Bivši fudbaler Crvene zvezde meč je počeo sa klupe, a na teren je ušao u 46. minutu umesto Suata Serdara, a mrežu rivala zatresao je u 60. minutu. Odbrana Napolija nije najbolje reagovala, na odbiju loptu natrčao je Lazović i šutirao snažno iz prve. Bilo je to neodbranjivo za Aleksa Mereta (VIDEO). Verona je sada na 16. mestu na tabeli sa osam