(Foto) meč neće biti nastavljen Letele petarde na derbi utakmici između Olimpijakosa i Panatinaikosa, jedan igrač povređen

Dnevnik 22.10.2023

ATINA: Derbi meč osmog kola grčke fudbalske Superlige između Olimpijakosa i Panatinaikosa, koji je večeras prekinut u 53. minutu na stadionu "Jorgos Karaiskas", definitivno neće biti nastavljen, prenose grčki mediji.

PAO je vodio na poluvremenu sa 1:0, Kamara je u 49. izjednačio na 1:1, da bi Huankar izvukao deblji kraj prilikom slavlja navijača Olimpijakosa. I to dok se zagrevao. Na kraju je na nosilima iznet sa terena u 53. minutu, a italijanski sudija Paolo Mareska poslao je igrače u svlačionicu. View this post on Instagram A post shared by Gazzetta.gr (@gazzetta.gr) Važno je napomenuti i to da su srpski reprezentativci Filip Đuričić i Filip Mladenović bili starteri u