Zvezdini omladinci izgubili od Lajpciga preokretom u završnici! Crveno-beli imali prednost, pa primili dva gola za pet minuta

Kurir 25.10.2023

Mladi fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u trećem kolu Lige šampiona od Lajpciga rezultatom 2:1.

Crveno-beli su poraženi nakon velikog preokreta domaćeg tima u samoj završnici utakmice. Veljko Vukojević je doneo prednost na samom startu drugog poluvremena, u 47. minutu. Delovalo je da su mladi fudbaleri Zvezde blitu velikog uspeha i trijumfa u gostima, ali u 82. minutu je Širak izjednačio. A, samo pet minuta kasnije Lucio Šarić postigao je pobedonosni gol za Lajpcig. Kurir sport Bonus video: 00:29 Delije iz sveg glasa pevaju u Lapcigu Pratite Kurir sport na