Ubedljive pobede Aston Vile, Fenerbahčea i Ajntrahta u Ligi konferencija, Plzen slavio u Zagrebu

RTS 26.10.2023

Aston Vila ubedljivo slavila u Alkmaru 4:1, Fenerbahče lako izašao na kraj sa Ludogorecom 3:0, dok je Olimpija istim rezultatom poražena od Klaksvika na Farskim Ostrvima, u utakmicama trećeg kola Lige konferencije. Paok posle preokreta slavio u Škotskoj, Dinamo u Zagrebu poražen od Plzena.

Fudbaleri Aston Vile pobedili su u gostima ekipu AZ Alkmara rezultatom 4:1 u meču trećeg kola grupe E Lige konferencija. Golove za Aston Vilu postigli su Lion Bejli u 13, Juri Telemans u 23, Oli Votkins u 51. i Džon Mekgin u 56. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Ibrahim Sadik u 65. minutu. U drugom meču Grupe E sastaju se ekipe Legija je kao gost savladala ekipu Zrinjskog 2:1. Tabela: Aston Vila 6, Legija 6, Zrinjski 3, AZ Alkmar 3. Fudbaleri Fenerbahčea