Novosadski rukometaši dominantnom igrom protiv Dubočice upisali nove bodove u superligi: Sunajko i društvo briljirali

Dnevnik 29.10.2023  |  Dnevnik.rs

Novom pobedom u domaćem šampionatu rukometaši Vojvodine nastavili su sjajan niz i osamili se na vrhu tabele Superlige Srbije. Crveno-beli bili su bolji od Dubočice sa 40:20 (17:12).

Na početku obe ekipe su bile neefikasne, pa je nakon 10 minuta igre bilo 2:2. Puleni Borisa Rojevića su potom zaigrali znatno bolje i postepeno su povećavali prednost. U prvih 30 minuta se istakao srednji bek Vojvodine Branko Tomić. Rođeni Zrenjaninac je postigao četiri gola i komandovao igrom u napadu. Golman Vojvodine Fran Lučin je sjajno branio u prvom poluvremenu i pomogao timu da održava prednost, ipak nešto više je pokazao čuvar mreže Leskovčana Miroslav