Uzbudljiv remi na terenu TSC iz Bačke Topole: Novi Pazar odneo bod u 13. kolu Super lige Srbije

IndeksOnline 29.10.2023

U nedelju je na terenu TSC iz Bačke Topole odigran meč 13. kola Super Lige Srbije između domaćina TSC i Novog Pazara, a utakmica je završena remijem 1:1.

Ovaj susret bio je ispunjen uzbuđenjem i tenzijom na terenu, dok su igrači Novog Pazara uspeli da odnesu bod sa gostovanja. Prvi gol na utakmici postignut je u 55. minutu, kada je Uroš Lazić iz Novog Pazara savladao protivničkog golmana i doneo svojoj ekipi zasluženo vođstvo. Novi Pazar je držao prednost sve do 83. minuta, kada je Uroš Milovanović iz TSC-a uspeo da zatrese mrežu gostiju i izjednači rezultat. Međutim, meč je bio obeležen i velikim brojem žutih