Dao gol zvezdi, pa doživeo tešku povredu! Trener Lajpciga potpuno razočaran: Jedan od najboljih fudbalera neće igrati na Marakani

Kurir 29.10.2023
Dao gol zvezdi, pa doživeo tešku povredu! Trener Lajpciga potpuno razočaran: Jedan od najboljih fudbalera neće igrati na…

Nakon pobede nad Crvenom zvezdom u trećem kolu Lige šampiona, Lajpcig je razbio Keln rezultatom 6:0.

Nažalost, ubedljivi trijumf sa puno golova, ostao je u senci teške povrede jednog od najboljih fudbalera Lajpciga. Dani Olmo je, kao i na utakmici protiv Zvezde, ušao na teren u drugom poluvremenu. Ovaj put ga je Marko Roze poslao u igru u 63. minutu, a samo sedam minuta kasnije za njega je meč bio gotov. Španski reprezentativac koji je u nemački tim stigao 2020. godine iz Dinamo Zagreba u transferu vrednom 29 miliona evra, povredio je rame, a deluje da je