Liverpul sa tri gola ispratio dvostrukog prvaka Evrope kući, Lukić i drugovi do boda u Brajtonu!

Sportske.net 29.10.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Liverpula savladali su na domaćem terenu ekipu Notingem Foresta rezultatom 3:0. "Redsi" su od samog početka meča nametnuli svoj ritam i već tokom prvih 45 minuita bilo je jasno da će zabeležiti rutinsku pobedu.

Igrao se 31. minut kada je Salah povukao kontru domaćina, uposlio Nuneza čiji je udarac uspeo da odbrani Tarner, te se lopta odbila do Dioga Žote kojem nije bilo teško da zatrese mrežu. Već četiri minuta kasnije, urugvajski napadač ispravio je svoju grešku posle akcije Salaha i lepog dodavanja Soboslaija. Ponovo je proradila veza Salah-Soboslai u 77. minutu, i ovoga puta mađarski reprezentativac bio je asistent, dok se Egipćanin upisao među strelce. Imao je i