"Био је предиван на почетку везе, а онда сам сазнала": Александра Младеновић након драме са бившим дечком ког је пријавила полицији: "Нисам случај за жаљење"
Блиц 01.11.2023

Певачица Александра Младеновић прошла је кроз агонију због бившег дечка Стефана Ц, којег је пријавила за претње убиством и самоубиством.
Александра је сада отворила душу након драме, те открила како се осећа, али и ко јој је био највећа подршка. - Осмех је ту и када је тешко то ме лечи. Родитељи су ми били највећа подршка родитељи, брат, кума Вања Мијатовић и Милан Милошевић је био уз мене 24 сата, много колега Андреана Чекић и Цеца ми се јављала. - Било је и оних од којих сам очекивала, али нисам добила подршку. Не треба нико да ме жали, нисам случај за жаљење ко зна зашто је ова ситуација







