Durent tragičar u porazu Finiksa od San Antonija

RTS 01.11.2023

Košarkaši Finiks sansa doživeli su poraz na svom parketu od San Antonio sparsa 115:114 u neizvesnoj završnici. Kevin Durent, košarkaš Sansa izgubio je loptu pri poslednjem napadu njegove ekipe na meču, nakon čega su Sparsi došli do pobede.

Ekipa Finiks sansa ima polovičan uspeh nakon četiri odigrana kola, dva poraza i dva trijumfa, kao i Sparsi. Sansi su vodili od početka meča, a imali su i 20 poena prednosti na početku trće četvrtine. Međutim, Sparsi su nošeni Keldonom Džonsonom, uz pomoć Viktora Vembanjame stigli do egal završnice, a kasnije i do preokreta dve sekunde pre kraja utakmice, 115:114. Durent je na minut i po do kraja meča postigao poslednje poene za Sanse, 114:109. Potom je Vembanjama