Vaterpolo: Spartak poražen od Beograda (10:11)

Subotica.com 01.11.2023  |  Subotica.com

Vaterpolisti Spartaka poraženi su u 2. kolu Prve A lige od Beograda rezultatom 11:10. Iako su Subotičani dobro otvorili utakmicu i posle prve deonice imali prednost, u daljem toku su gosti bili bolji i na kraju golom razlike došli do pobede.

U prvoj četvrtini Spartak je bio mnogo bolji, iskoristio povoljne prilike i poveo sa 4:2. U ndugoj deonici se vodila velika borba i uz puno neizvesnosti okončana je nerešeno 3:3. Drugi deo susreta pripao je Beogradu. Rešili su gosti treću četvrtinu u svoju korist uz plus dva, dok su u četvrtoj bili bolji za gol i na kraju odneli bodove – 10:11. Spartak – Beograd 10:11 (4:2, 3:3, 1:3, 2:3) Sparak: Ćalasan, Bulatović, Vasović 1, Ivković, lovadinov, Ćurčin, Ugarković,