Sančo se vraća ''kući'': Borusija Dortmund želi da vrati u svoje redove reprezentativca Engleske
Večernje novosti 02.11.2023 | Novosti online
![Sančo se vraća ''kući'': Borusija Dortmund želi da vrati u svoje redove reprezentativca Engleske](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
Čelnici Borusije iz Dortmunda planiraju da u januaru naredne godine angažuju fudbalera Mančester junajteda Džejdona Sanča, prenose britanski mediji.
Foto AP Sančo želi da napusti Mančester junajted, pošto ne igra više od dva meseca za klub sa Old traforda zbog sukoba sa menadžerom "crvenih đavola" Erikom ten Hagom. Sančo već više od dva meseca nije trenirao sa saigračima, niti ima dozvolu da pristupi bilo kom članu prvog tima u klupskim prostorijama. Borusija želi da vrati Sanča u Dortmund, pošto je nekadašnji engleski reprezentativac igrao za nemački klub od 2017. do 2021. godine. Međutim, britanski mediji