Odbojka: Ženska selekcija Spartaka pobedila Partizan, muška izgubila od Radničkog

Subotica.com 03.11.2023  |  Subotica.com

Za vikend su održani mečevi 5. kola Superlige u kojima su subotički timovi dočekali svoje rivale. Odbojkašice su u subotu savladale Partizan sa 3:2, dok su odbojkaši u nedelju izgubili od Radničkog sa 3:1.

Odbojkaši Spartaka upisali su treči proraz u pet meleva nove sezone u Supelrigi. U subotici su izgubili od Radničkog rezultatom 3:1. Prvi set protekao je u ispitivanju snaga i mogućnosti protivnika, ali i odličnim servisima. Pred kraj seta Radnički pravi seriju poena te taj period igre završava sa 17:25 i dolazi do vođstva 0:1. U drugom setu gosti nastavljaju sa dobrim servisima i odličnom odbranom i osvajaju ga rezultatom 19:25. U trećem setu nastavila se velika