POLUVREME - Zvezdi ponovo fali konverzija stvorenih šansi, majstorija Mijatovića

Sportske.net 04.11.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Crvene zvezde vode na poluvremenu utakmice protiv Radnika iz Surdulice sa 1:0 na stadionu "Rajko Mitić" u okviru 14. kola Super lige Srbije.

U ultraofanzivnoj formaciji Baraka Bahara, Crvena zvezda ponovo dominira protiv svog rivala u Super ligi Srbije, ali utisak je da to nije pretočeno u dovoljnu količinu golova. Spram svega viđenog, barem još gol ili dva u mreži Radnika bili bi verodostojan pokazatelj slike iz prvog poluvremena. Ovako, dva tima deli jedan pogodak koji je bio delo sjajnog Jovana Mijatovića. Mladi napadač Crvene zvezde ponovo je utvrdio da se nalazi u vrhunskoj formi i na odličnu