Promašaj godine Darvina Nunjeza i gol karijere Luisa Dijaza - "Oslobodite mi tatu"!

Sportske.net 05.11.2023  |  Sportske.net

Utakmica Luton - Liverpul verovatno će ući u anale - rezultat je bio 1:1, ali deluje da će on biti u drugom planu.

Pamtiće se i promašaj urugvajskog reprezentativca, ali je njega poništio Luis Dijaz koji je ušao u igru u 83. minutu u najtežim trenucima u životu i pogodio u nadoknadi za 1:1. Meč je pre Dijaza obeležio Darvin Nunjez koji je imao nekoliko prilika, ali se propisno obrukao u 70. minutu kada je sa metra razdaljine promašio prazan gol. Od samog početka, Darvin je pokazao da će šutirati iz svih mogućih pozicija i tako je i bilo. Već u uvodnim minutima je imao dva