Partizan u poslednjim sekundama meča srušio Čukarički, Vojvodina posle preokreta pobedila TSC

RTV 12.11.2023  |  Tanjug, RTV

IVANJICA - Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na stadionu u Humskoj ekipu Čukaričkog rezultatom 2:1 (1:0) u meču 15. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Partizana su poveli u 22. minutu golom Mateusa Saldanje. Čukarički je izjednačio u 84. minutu pogotkom Igora Miladinovića. Usledila je neizvesna završnica, a pobedu "crno-belima" doneo je Mihajlo Ilić u šestom minutu nadoknade vremena. Partizan je ovim trijumfom stigao do 13. uzastopne pobede u Superligi Srbije. "Crno-beli" su prvi na tabeli sa 40 bodova, dok je Crvena zvezda druga sa 34. Čukarički je na devetom mestu na tabeli sa 17 bodova. Fudbaleri