Karate Klub Junior osvaja 9 medalja na Kupu Centralne Srbije u Čačku, kvalifikuje se za Državni kup

Glas Šumadije 15.11.2023  |  Filip Nikolic

Klub „Junior“ ostvario je izuzetan uspeh na Kupu Centralne Srbije za mlade uzraste, koji je završen danas u Čačku.

Ovaj turnir, koji je ujedno i kvalifikacioni za Državni kup, privukao je preko 500 takmičara, dokazavši izuzetno jaku konkurenciju. Klub „Junior“ je nastupio sa 19 takmičara i 2 ekipe, osvojivši ukupno 9 medalja. Dva zlata su osvojili Vasović Lena i Živanović Vidak, dok je srebro pripalo Paniku Aleksi. Šest bronzi su osvojili Aleksić Đorđe, Đokić Petra, Janićijević Nikolina, Babić Aleksa, kao i obe ekipe u borbama pionira i pionirki. Takmičari Turanjanin Tea, Jović