Ludilo, kako to samo oni umeju! Argentina šokirana na čuvenoj Bombonjeri, Brazil vodio od četvrtog minuta, pa izgubio (video)

Kurir 17.11.2023
Ludilo, kako to samo oni umeju! Argentina šokirana na čuvenoj Bombonjeri, Brazil vodio od četvrtog minuta, pa izgubio…

Postoji razlog zbog čega fudbalski fanatici ne propuštaju nijednu priliku da isprate dešavanja u južnoameričkom reprezentativnom fudbalu.

Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo uvek donesu jaku dozu uzbuđenja i iznenađenja. Ovaj put, dve najuspešnije reprezentacije doživele su neuspeh. Argentina je pred 57.200 navijača na stadionu "Alberto J. Armando" poznatijem kao "Bombonjera" u Buenos Airesu poražena od Urugvaja rezultatom 2:0. Prvi gol za goste postigao je fudbaler Barselone Ronald Arauho u 41. minutu igre. ARAUJO GOAL VS ARGENTINA🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 pic.twitter.com/531Z303til — H (@hazfcb_) November 17, 2023