"Majka je videla svetla drugog voza pre sudara. Udarac je bio prejak": Priča mlade medicinske sestre Adrijane
Telegraf 18.11.2023 | Telegraf.rs
!["Majka je videla svetla drugog voza pre sudara. Udarac je bio prejak": Priča mlade medicinske sestre Adrijane](https://nstatic.net/img/logo/s/telegraf.png)
Kada su osetili kočenje, kaže Adrijana, pomislila je, verovatno kao i većina putnika, da se približavaju stanici u Odžacim, a onda, nekoliko sekundi - jak udarac.
Mlada medicinska sestra, Adrijana Lamoš (20) nalazila se u putničkom vozu koji je sinoć kod Odžaka udario u zadnji deo teretnog voza , a za Telegraf.rs ističe da je prva stvar koju je uradila nakon momenta udara obišla je sve putnike. - Pola sata pre udara smo bili u Gajdobri, kada je moja majka krenula prema Odžacima da bi obavila nešto i mene posle pokupila. Kada je bila kod te pruge, odmah me je pozvala da me pita kako smo mi to u Gajdobri kada nasred pruge vidi