Проститутке нокаутирале туристу: Невероватна сцена, свађа почела око муштерија, а онда почела општа макљажа у клубу (видео)
Курир 20.11.2023

Млади туриста добио је тешке батине кад га је напала група тајландских проститутки које су се претходно посвађале око муштерија! Џек Фицморис (28) из Велике Британије пио је пиће са једном сексуалном радницом у стриптиз клубу у Патаји, на истоку Тајланда, али то је засметало осталим девојкама и дошло је до свађе.
Туриста је наводно покушао да смири ситуацију, међутим, свађа је ескалирала, а младић се нашао испред 20 бесних жена. Туча је трајала док полиција није дошла у злогласно место за журке које привлачи многе британске посетиоце. Џек је пронађен изубијан и са флекама од крви на белој мајици. Током окршаја је нокаутиран и морали су да му помогну да устане да са пода. Ник Хоџ, туриста из Велике Британије који је био у бару, рекао је да је свађа почела кад су две












