Обдукција ће открити узрок смрти: У ланчаном судару на аутопуту код Бешке погинуо Новосађанин: Налетео два аутомобила и камион (видео)
Блиц 22.11.2023

Шани Ћенај (56) година из насеља Шангај у Новом Саду погинуо је јуче око 18 часова када је својим возилом налетео на једно, па на друго возило на аутопуту код Бешке. Обдукцијом ће бити утврђено који је тачан узрок смрти, незванично сазнаје "Блиц".
Страдали мештанин Шангаја на аутопуту је налетео на још два аутомобила и теретно возило које је дошло да обезбеди покварени аутобус. Како се могло видети на друштвеним мрежама, аутобус је остао у квару у такозваној брзој траци, а када је теретно возило дошло на лице места на њега је налетео аутомобилом 56-годишњи Ћенај и још два возила. Велика гужва на том делу пута допринела је да ватрогасно возило које је кренуло на место незгоде у покушају да заобиђе колону