Premijerka raskrinkala opozicionare "Rekao Aleksandar Vučić - razlog njihove borbe za vlast je to što je sada kasa puna"

Alo 30.11.2023
Premijerka raskrinkala opozicionare "Rekao Aleksandar Vučić - razlog njihove borbe za vlast je to što je sada kasa puna"

Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić oglasila se na svom nalogu na platformi "X" (nekadašnji Tviter).

"Rekao Aleksandar Vučić - razlog njihove borbe za vlast je to što je sada kasa puna. Priznanje Šolakovih medija: hajde da 17. dec odvojimo predsednika od naših para (kojima su, konačno, izgrađene bolnice, putevi, pruge...) i damo ih Đilasu da, ponovo, narod nema ništa, a oni milione. Lepo", poručila je premijerka reagujući na pisanje medija Dragana Šolaka. BONUS VIDEO: PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI 15:00 15:00 06:00 10:43 22:49 13:06

Pročitajte još

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »