Posle poraza - sastanak! Sferopulos zadržao igrače u svlačionici, kapiten Lazić otkrio: "Svi su bili nezadovoljni"

Kurir 07.12.2023

Kapiten Crvene zvezde, Branko Lazić, otkrio je kako je trener tima sa Malog Kalemegdana, Janis Sferopulos, posle poraza od Valensije (85:81) držao sastanak koji je bio duži od dosadašnjih. - Jeste bio duži.

Bili su svi nezadovoljni, ne samo trener. Posle ovakvog poraza i posle onakvog prvog poluvremena takve stvari su normalne, ali najvažnije je pokažemo reakciju - rekao je Lazić u izjavi za Meridian sport, pa se dotakao i samog meča: - Nismo dobro otvorili utakmicu. U prvom poluvremenu smo primili preveliki broj poena i dozvolili protivniku da lako neutrališe našu odbranu, pogotovo u drugoj četvrtini kada smo primili čak 30 poena, koliko smo primili za čitavo drugo