Siti jedva preokrenuo Luton bez Halanda, nova "petarda" Fulama, Srbin porazom debitovao u PL!

Sportske.net 10.12.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su gostima ekipu Lutona nakon preokreta rezultatom 2:1, dok je Čelsi izgubio i na "Gudisonu" od Evertona - 2:0, Fulam je upisao novu ubedljivu pobedu, pošto je danas razbio i Vest Hem - 5:0.

Pep Gvardiola je danas u Luton otputovao bez Erlinga Halanda koji je lakše povređen, pa je šansu u špicu dobio Hulijan Alvarez, kome su pomagali Foden, Griliš i Silva. Siti je očekivano dominirao od samog početka, a Foden je prvi pripretio u drugom minutu, ali je Kaminski odlično intervenisao. Isti akteri bili su u centru pažnje i u 27. minutu kada je ponovo uspešniji bio golman Lutona. Kaminski je bio heroj i u 29. minutu kada je zaustavio udarac Alvareza, a onda