Zvezda preživela sjajnu Megu i nikolu topića: Crveno-beli posle velike drame slavili u gradskom derbiju i ostali prvi na tabeli!

Kurir 11.12.2023
Zvezda preživela sjajnu Megu i nikolu topića: Crveno-beli posle velike drame slavili u gradskom derbiju i ostali prvi na…

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Megu u utakmici 11. kola ABA lige rezultatom 88:98 Zvezda je prva na tabeli sa deset pobeda iz 11 mečeva, dok Mega ima skor 5-6.

Gledali smo sjajan meč. Mega je bolje otvorila meč i igrajući u brzom ritmu stekla prednost i dobila prvu četvrtinu sa 27:22. U drugoj četvrtini Zvezda je stegla odbranu, Megu je stao šut i usledio je preokret i 40:48 na poluvreme. A onda je na scenu stupio sjajni Nikola Topić, razigrao se i samim tim podigaqo celu i Mega je pred posdlednju deonicu imala +2 70:68. U poslednjoj deonici usledila je prava drama koja je na kraju pripala crveno-belima boljom igrom u