Pas ušao u gradski autobus u Nišu, a onda je usledio užas: Vozač ga jurio s elektrošokerom u rukama i šutirao ga, pa se nad njim iživljavali kondukterka i putnici
Blic 13.12.2023
![Pas ušao u gradski autobus u Nišu, a onda je usledio užas: Vozač ga jurio s elektrošokerom u rukama i šutirao ga, pa se…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Jedan putnik gradskog autobusa u Nišu tvrdi da je vozač sa elektrošokerom u rukama išutirao malog psa koji je ušao u vozilo.
Psića su prethodno iz autobusa izbacivali i kondukterka i putnici da bi na kraju vozač na najbrutalniji način "rešio stvar". Post putnika objavljen je večeras u Fejsbuk grupi "Stop masakru nad životinjama u Nišu". Prema toj objavi, incident se desio na liniji 8, u autobusu koji saobraća od Gabrovačke reke ka Pasi Poljani, u 17.46 časova na stajalištu kod solitera na Obilićevom vencu. - Upravo sam u prevozu, na Obilićevom vencu je u autobus ušao manji pas, ulični,