TSC zaokružio katastrofalnu nedelju srpskih klubova u Evropi: Umesto borbe za nokaut fazu Bačkotopolčani nagazili petardu u Pireju

Danas 14.12.2023  |  V. N.
TSC zaokružio katastrofalnu nedelju srpskih klubova u Evropi: Umesto borbe za nokaut fazu Bačkotopolčani nagazili petardu u…

Fudbaleri TSC izgubili su u Pireju od Olimpijakosa rezultatom 5:2 (3:0) u utakmici poslednjeg, šestog kola grupne faze Lige Evrope.

Ekipa trenera Žarka Lazetića je u slučaju pobede imala šansu da nastavi takmičenje u eliminacionoj fazi Lige konferencije, ali je već posle prvog poluvremena bilo jasno da će vicešampion Srbije večeras završiti učešče u evropskim klupskim takmičenjima sa jednim osvojenim bodom iz šest duela. Ekipa iz Pireja su do trijumfa stigli golovima El Kabija u 21, Podensea u 40. i 42, Ilića u 46. (ag) i El Arabija u 68. minutu, dok su strelci za goste bili Đakovac u 48. i