Spartak bolji od Novog Pazara u zaostaloj utakmici, Radnički i Železničar podelili bodove

RTS 21.12.2023

Fudbaleri subotičkog Spartaka pobedili su u gostima Novi Pazar rezultatom 1:0 u zaostalom meču devetog kola Superlige Srbije, dok su Radnički i Železničar odigrali u Nišu bez pobednika - 1:1.

Izabranici Nenada Lalatovića su pred praznim tribinama stadiona u Novom Pazaru savladali domaćina golom rezerviste Voja Ubiparipa u 87. minutu. Domaćin je već u 16. minutu ostao bez Adema Ljajića koji je zbog povrede morao da napusti igru. Novi Pazar je posle poraza ostao četvrti na tabeli Superlige Srbije sa 29 bodova, dok je Spartak izbio na deveto mesto sa 25 bodova. U prvom kolu prolećnog dela sezone Novi Pazar će 10. februara igrati u Pančevu protiv