Gledajte i učite! Jokićeva utakmica za košarkaške udžbenike! Srbin napravio 11. tripl-dabl u sezoni, pa stigao i da odmori!

Kurir 29.12.2023
Gledajte i učite! Jokićeva utakmica za košarkaške udžbenike! Srbin napravio 11. tripl-dabl u sezoni, pa stigao i da…

Ispod ovosezonskog proseka je bio Nikola Jokić na utakmici protiv Memfisa, ali samo kada je reč o minutaži.

Denver je razbio Grizlise rezultatom 142:105, a kako su na kraju treće deonice imali 23 poena prednosti, Majkl Meloun je mogao da odmori najvažnije igrače. Jokić je odigrao gotovo perfektan meč i za 30 minuta u igri ostvario 11. tripl-dabl u sezoni. Postigao je 26 poena i to bez promašaja! Iz igre je pogodio svih 11 šuteva, uključujući i tešku trojku preko ruke uz zvuk sirene za kraj prve četvrtine, a sa linije slobodnih bacanja je dodao tri pogotka iz isto toliko