Neobičan meč i pobeda Đokovića! Novak se svađao sa sudijom, neshvatljivo pao, tražio pomoć lekara i spasio Srbiju!

Kurir 02.01.2024

Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, pobedio je Jiržija Lehečku u tri seta 6:1, 6:7(3:7), 6:1.

Đoković je tako izjednačio rezultat u okršaju Srbije i Češke, nakon što je u prvom meču Olga Danilović poražena od Markete Vondrušove. O plasmanu Srbije u četvrtfinale odlučiće miks dubl. Tokom neobičnog meča Đoković je prošao kroz uspone i padove. Furiozno je krenuo, imao veliku prednost u prvom setu, ali uprkos tome, između petog i šestog gema pretio da neće nastaviti meč zbog jakih reflektora. Ubrzo je osvojio prvi set, a odmah došao do brejka u drugom. Delovalo