Kakvo ludilo na meču Intera! Srbin urlao na sudiju pa dobio crveni, "striptiz" igrača posle gola i promašen penal u 99. minutu

Kurir 06.01.2024
Kakvo ludilo na meču Intera! Srbin urlao na sudiju pa dobio crveni, "striptiz" igrača posle gola i promašen penal u 99…

Fudbaleri Intera pobedili su u ludom meču na svom terenu ekipu Verone sa 2:1, u okviru 19. kola italijanske Serije A.

Au, Šta smo sve videli ovog subotnjeg prepodneva u Milanu! Lautaro Martines je u 13. minutu doveo Inter u vođstvo, izjednačio je Toma Anri u 74. minutu, a pobedu domaćem timu doneo je Davide Fratezi u 92. minuta. A, onda skandal - Fratezi je prilikom slavlja "ispala" i zadnjica i to je tako trajalo gotovo minut... Verona je dva minuta posle drugog gola Intera ostala sa igračem manje na terenu pošto je srpski fudbaler Darko Lazović dobio crveni karton zbog