"Суде, да ли желиш да ја будем твој тата":Синан и Зејнеп ће бити старатељи Суде, док Елиф не прихвата да су Зејнеп и Ахмет њени родитељи!
Блиц 08.01.2024

Након сазнања да Суде није ћерка од Зејнеп, како не би отишла у дом, Синан предлаже да Зејнеп и он буду старатељи девојчице. Са друге стране, Елиф не прихвата да су њени родитељи Зејнеп и Ахмет.
Планетарно популарну серију можете пратити радним данима од 20:00 на Блиц телевизији, на МТС каналу 115, као и у репризним терминима од 17:05. Пошто је откривено да Суде није ћерка Зејнепа и Ахмета, по закону она би требало да оде у неку хранитељску породицу. Пошто су сви заволели девојчицу, а и она њих, Синан је нашао решење да остане у њиховом дому. -Зејнеп ће бити Судина мајка, а ја отац, наравно, ако она то прихвати, рекао је Синан, чим је све одушевио.