Zvezda stotkom razbijena u lionu: Crveno-beli poraženi od Asvela i ponovo napravili korak unazad u borbi za plej-of

Kurir 09.01.2024

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Asvela u utakmici 20. kola Evrolige rezultatom 100: 91.

Zvezda je dobro ušla u meč, konstatno bila u blagom vođstvu koje u 8. minutu došlo do maksimalnih +9 16:25. Međutim Asvel se brzo vratio u meč i serijom 11:0 za dva minuta došao do prednosti 27:25. Usledila je rezultatska klackalica do kraja prvog poluvremena koje je pripalo domaćinu 48:45 Kod Zvezde su se istakli Jago sa 13 i Nedović sa 9 poena. Rezultatska klackalica nastavljena je i u trećoj deonici, Asvel je imao maksimalnih +5. Pred zadnjih 10 minuta bilo je