Zvezdin korejanac zablistao na kupu Azije: Gol i asistencija Hvanga u pobedi Južne Koreje!

Kurir 15.01.2024

Fudbaleri Južne Koreje savladali su Bahrein rezultatom 3:1 u premijernom meču grupe E Kupa Azije koji se održava u Kataru.

Jedan od najboljih igrača na utakmici bio je vezista Crvene zvezde In Beom Hvang koji je upisao gol i asistenciju za tim selektora Jirgena Klinsmana. Najpre je sjajno reagovao na asistenciju Sona u 39. minutu u šesnaestercu protivnika i levom nogom pogodio u same rašlje. Uspeo je Bahrein da izjednači posle šest minuta igre u drugom poluvremenu. Zaspala je odbrana Korejaca, a to je iskoristio napadač Abudlah Al Hašaš. Nije se dugo čekalo na odgovor Južne Koreje.