"На телевизији сам годинама радила без иједног динара": Сања Маринковић открила непознате детаље из живота: "Стално сам носила једне патике"
Блиц 15.01.2024

Водитељка Сања Маринковић годинама уназад има своју ауторску емисију, међутим, њени почеци на малим екранима нису били лаки.
Гедаоцима се чини као да се Сања не мења за све ове године колико је на телевизији, а недавно се дотакла свог младоликог изгледа. - Што се тиче изгледа, то је стил живота, нема везе много са каријером и послом. Што се тиче "Магазина Ин" ја сам прво добро јутро рекла 1996. године - рекла је Сања, те је након одгледаног прилога у ком она први пут у свом животу води јутарњи програм, додала: - Дођеш у јутарњи програм, није постојао шминкер, нема гардеробе, нема






