Zvezda se mučila sa drugoligašem: Crveno-beli u završnici slomili Hloraklu i slavili u prvom kontrolnom meču na Kipru

Kurir 17.01.2024

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su nad Akritas Hlorakalom sa 3:2 (1:2) u prvoj kontrolnoj utakmici na pripremama na Kipru.

Crveno-beli su poveli u osmom minutu golom Aleksandra Kataija iz penala, a onda se usledila serija promašaja beogradskog tima koji je kažnjen u 34. minutu kada je Fratea postigao pogodak za izjednačenje. Preokret domaćoj ekipi doneo je Tijerno tri minuta kasnije, a kiparski drugoligaš je osokoljen dešavanjima na terenu nastavio na muči crveno-bele. Zvezda je do izjednačenja stigla u 60. minutu susreta golom Stefana Mitrovića, dok je nastavak igre doneo sijaset