Šokantne scene i prekid utakmice u Engleskoj! Žestoka tuča navijača nasred terena! Policija nije mogla da smiri divljanje (video)

Kurir 28.01.2024
Šokantne scene i prekid utakmice u Engleskoj! Žestoka tuča navijača nasred terena! Policija nije mogla da smiri divljanje…

Neverovatna situacija kakva se ne događa često viđena je na utakmici FA kupa koja je prekinuta u 80. minutu.

Vest Bromič je u trenutku prekida gubio rezultatom 2:0 od Vulvsa. Kada je ovaj tim, kao domaćin, primio drugi gol, došlo je do nezadovoljstva na tribinama, nakon čega je nastao haos i sukob pristalica dva tima. It’s kicked off #wwfc #wba pic.twitter.com/N4LyFwLbwA — Nathan Judah (@NathanJudah) January 28, 2024 Navijači su uleteli na teren zbog čega je meč prekinut. Vodeći pogodak je postigao Pedro Neto u 38. minutu, a strelac drugog gola je bio Mateus Kunja u 78.