Posle “prijateljskog” remija Radnički se vraća u Niš, nastavak prvenstva 10. februara

Niške vesti 30.01.2024  |  FK Radnički FK Radnički

Nišlije su bile bolji protivnik svih 90. minuta, ali su ponovo prve primile pogodak na meču, a kasnije sustigle rezultat.

Od starta je ekipa Nikole Trajkovića bila agrrsivnija i konkretnija. Već u 7. minutu pokušao је Stojanović da ugrozi gol Gospodinova, pa je izblokiran Bakić, a onda se okušao i Smajlagić, ali promene rezultata nije bilo. Kazna je stigla u 34. minutu, kada je Jordanov pogodio mrežu Vasiljevića za 1:0. U 44. minutu je dobro šutirao Luković, ali je pogodio okvir gola. Ekipa Radničkog bila je bolja i u nastavku. Prilike su se nizale jedna za drugom. Udarac Freja