Magija Grizmana i egzekucija Depaja sprečili iznenađenje - Atletiko jedva srušio Rajo!

Sportske.net 31.01.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Rajo Valjekano na svom stadionu sa 2:1, u zaostaloj utakmici 20. kola španske La Lige.

Gol za trijumf postigao je Memfis Depaj u 91. minutu. "Jorgandžije" su se sa 47 bodova izjednačile sa Barselonom na trećem mestu na tabeli, dok je Rajo 13. sa 24 boda. Atletiko je bio mnogo bolji u prvom poluvremenu i dobru igru je krunisao pogotkom u 35. minutu. Rikelme je odlično centrirao iz slobodnog udarca sa leve strane, a štoper iz Mozambika Reinildo je sjajno skočio i udarcem glavom sa desetak metara matirao Stoleta Dimitrievskog. Ipak, u 42. minutu je