Radnički 1923 trijumfuje nad imenjakom iz Niša u uzbudljivoj utakmici!

iKragujevac 11.02.2024

U 20. kolu Superlige, domaći Radnički 1923 uspešno je savladao istoimeni klub iz Niša rezultatom 3:2 (1:0). U emotivnoj i uzbudljivoj utakmici, Kragujevčani su poveli zgodnim golom Sahlija u 7. minutu, a prednost je duplirao Vidosavljević u 47. minutu.

Nišlije nisu bacile pušku u žito i smanjile deficit golom Bamidelea u 73. minutu. Cvetković je zatresao mrežu deset minuta kasnije, davajući nadu gostima u izvlačenje boda. Međutim, domaći Radnički 1923 je uspeo sačuvati pobedu i pokloniti svojim navijačima tri boda. Ključni trenuci: 7. minuta: Sahlija otvara golom za domaćine. 47. minuta: Vidosavljević povećava vodstvo Radničkog 1923 na 2:0. 59. minuta: Vidosavljević ponovo zabilježa svoj potpis i dovodi domaćine