Marko propustio ogromnu šansu – žal za golom koji bi doneo prvu pobedu u sezoni /video/

Sputnik 16.02.2024

Marko Milovanović, 20-godišnji srpski fudbaler, bio je u prilici da donese prvu pobedu u sezonu Almeriji i to protiv Bilbaa međutim rezultat je ostao nerešen 0:0.

Iako su pre mesec dana pojedini španski mediji pisali o tome kako bi Marko Milovanović mogao iz Almerije da ode na pozajmicu Rasingu iz Santadera, srpski fudbaler našao je mesto u timu. U meču sa Atletiko Bilbaom Milovanović je dobio priliku u 66. minutu kada je zamenio Lozana, a onda je u 89. minutu mogao da se upiše i u strelce. Stopostotnu priliku imao je mladi srpski fudbaler koji se posle kontranapada našao ispred protivničkog gola i snažno šutirao. Lopta je