Pl: Junajted dobio davljenika na suv kvalitet, Brajton petardom rezirvisao Šefildu kartu za Čempionšip! (video)

Hot sport 18.02.2024

Hojlund polako izrasta u klasnog napadača Fudbaleri Mančester junajteda slavili su kao gosti protiv Lutona rezultatom 2:1, u utakmici 25. kola engleske Premijer lige.

Crveni Đavoli su na neugodnom gostovanju na „Kenilvortu“ došli do četvrte vezane prvenstvene pobede, čime su održali bodovni priključak za četvrtoplasiranom Aston Vilom. Junak pobede Junajteda bio je Rasmus Hojlund, koji je u prvih sedam minuta u dva navrata matirao Šeširdžije i najavio nastavak trijumfalne serije tima Erika Ten Haga. Međutim, već u 14. minutu Karlton Moris vratio je Luton u igru. Do kraja utakmice nije bilo golova, ali ubuzbuđenja definitivno