Emotivno izlaganje sferopulosa posle osvajanja kupa! Trener Zvezde nikad srećniji: "Doneli smo veliku radost navijačima..."

Kurir 18.02.2024

Košarkaši Crvene zvezde osvojili su Kup Radivoja Koraća, nakon što su u spektakularnom finalu pobedili Partizan rezultatom 85:79.

Nakon meča, utiske je izneo trener crveno-belih, Janis Sferopulos: - To je bio pravi derbi. Nismo počeli dobro. Paritzan je u prvom poluvremenu, do 15. minuta kontrolisao utakmicu. Imali su 8, 9, 10 poena prednosti. Ali, odgovorili smo u poslednjih pet minuta prvog poluvremena i vratili se. Mislim da smo u drugom poluvremenu bili odlični u odbrani. Dozvolili smo im malo poena, igrali smo pametno i nalazili rešenja. Nije lako igrati derbi, nije lako igrati u ovoj