Opet taj nesrećni Karijus... Ništa od derbija u Londonu, Arsenal rasterao "Svrake"!

Sportske.net 24.02.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Arsenala savladali su u Londonu ekipu Njukasla rezultatom 4:1 u okviru 26. kola engleske Premijer lige.

Meč koji je trebalo da predstavlja neizvestan derbi pretvorio se u pravi košmar za "Svrake" koje su prekinule niz dobrih rezultata na očajan način. Arsenal je poveo u 18. minutu i to na veoma čudan način, posle kornera s desne strane i odbrane Karijusa loptu je u sopstvenu mrežu poslao Botman. Šest minuta kasnije, domaćin je stigao do novog gola, Martineli se izborio za loptu koju je poslao ka Kaiju Havercu, a Nemac je neometano uspeo da matira golmana Njukasla.