Članovi boks kluba Banat iz Zrenjanina odlični na prvenstvu Vojvodine sa osvojenih 6 medalja! Novi Sad - Boks klub Banat Zrenjanin

Volim Zrenjanin 28.02.2024
Članovi boks kluba Banat iz Zrenjanina odlični na prvenstvu Vojvodine sa osvojenih 6 medalja! Novi Sad - Boks klub Banat…

Za BK “Banat” je nastupilo 7 takmičara: kadeti Aleksa Kaslik u kategoriji do 42 kg, Andrej Racić u kategoriji do 44kg i Jovan Nikolić do 46kg, zatim juniori Tadija Eremić u kategoriji do 52kg, Ognjen Stajić do 60kg, Damian Bajić do 63kg i omladinac Strahinja Rašović u kategoriji do 71kg.

Na svom prvom prvenstvu Vojvodine i prvom zvaničnom meču Aleksa K. je uspeo osvojiti srebrnu medalju izgubivši na poene od reprezentativca Simic Luke iz BK “Vukovi sa Drine” iz Loznice. Odličan nastup našeg Alekse. Andrej Racić i Jovan Nikolić su u finalnim duelima izvojevali pobede nad takmičarima iz Šabca Kolosovski Stefana odnosno takmičara iz Žablja Pavlov Dragoljuba i osvojili prve zlatne medalje za svoj klub. Tadija E. je morao nastupiti u kategoriju više